Tenisowe Grand Prix w Zdunach na piątkę dla „Chrobrego”

Znakomite zawody rozegrali podopieczni Andrzeja Poźniaka w Zdunach, gdzie 22 lutego 2020 rok  rozegrano  III Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali po raz ostatni przed mistrzostwami o punkty i medale w kategorii młodzików i młodziczek oraz juniorów i juniorek. Z czterech złotych medali wręczanych tego dnia zwycięzcom, aż trzy trafiły do „Chrobrego”. Finał turnieju młodziczek rozegrały miedzy sobą reprezentantki klubu z Gizałek, Dominika Cieślak pokonała w nim Klaudie Słupską, odbierając na podium odpowiednio złoty i srebrny medal.

Dokładnie taki sam przebieg miała rywalizacja chłopców z tej kategorii wiekowej. W pojedynku finałowym stanęli naprzeciw siebie Filip Szczepaniak i Igor Kaczmarek a niespodziewanie zacięty pojedynek zakończył się zwycięstwem Filipa. Wśród młodziczek wyróżnienie dyplomem odebrała za VI miejsce Lenka Jankowiak a Natalia Kubiak sklasyfikowana została w przedziale miejsc 9 - 12 w stawce 19 zawodniczek. Od niedawna trenujący tenis stołowy Patryk Kuźnicki wśród 21 młodzików zajął miejsce 9 -12 a Filip Sopniewski 13 -16.  Rywalizację  juniorek bezapelacyjnie wygrała faworytka Majka Majdecka wzbogacając złoty dorobek UKS „Chrobry” Gizałki. Klubowe koleżanki Majki, Adrianna Kwitowska oraz Wiktoria Jankowiak zajęły miejsca tuż za podium, odpowiednio czwarte i piąte. W kategorii juniorów startowali Wiktor Borowski i Kamil Majdecki solidarnie kończąc zmagania w przedziale miejsc 9 – 12.

12 13 14 15 16 17

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.