III Grand Prix Wielkopolski Młodziczek

15 lutego 2020 roku w Poznaniu rozegrano III turniej tenisa stołowego o Grand Prix Wielkopolski w kategorii młodziczek. W stawce 32 zawodniczek zaprezentowały się dwie reprezentantki „Chrobrego” Gizałki Dominika Cieślak i Klaudia Słupska. Zdecydowanie więcej satysfakcji z wyniku końcowego miała tego dnia pierwsza z wymienionych podopiecznych trenera Andrzeja Poźniaka ,która po dobrych od strony sportowego poziomu pojedynkach wywalczyła 11 lokatę.

Klaudia w obecnym sezonie ewidentnie poszukuje stabilizacji formy i tym razem z Poznania wyjechała na tak zwanej „tarczy” z 17 lokatą i tylko jednym zwycięstwie na koncie w turnieju głównym i jednym w pojedynku o przedział 17-20. W gronie aż 64 zawodników, honoru chłopców z powiatu pleszewskiego, bronił w Poznaniu Igor Kaczmarek. Rozegrał dwa bardzo wyrównane pojedynki w eliminacjach do turnieju głównego i przy jednej wygranej i jednej porażce zadowolić się musiał dalszą walką o miejsce 40, którą niestety przegrał.

11

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.