W Stawiszynie i Opatówku

W dwóch turniejach o Grand Prix Ziemi Kaliskiej reprezentowany był Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Gizałki rozegranych w dniach 25 stycznia i 9 lutego 2020 roku. Pierwszy z nich odbył się w Stawiszynie a znakomicie zaprezentował się w nich Jacek Borowski, który najpierw wywalczył II miejsce wśród seniorów a następnie stanął ponownie na II miejscu podium w kategorii open. Drugi z reprezentantów „Chrobrego” Zbigniew Kaczmarek wywalczył miejsce VII w kategorii seniorskiej oraz IX w turnieju otwartym „open”.

Do rywalizacji wśród panów przystąpiła również Majka Majdecka, która po wygraniu swojej grupy eliminacyjnej została jednak decyzją organizatorów wycofana z dalszych pojedynków. W Stawiszynie bardzo dobrze zaprezentowała się również młodzież „Chrobrego” startująca w turnieju sportowców do 18 lat. Kamil Majdecki wywalczył II miejsce, Wiktor Borowski III a Igor Kaczmarek IV lokatę. Kolejne zawody tej rangi rozegrano w Opatówku. Tym razem Majka Majdecka już nie miała problemów z regulaminem i organizatorzy pozwolili Jej rozegrać cały turniej. „Obawy panów” co do udziału zawodniczki „Chrobrego” były jak najbardziej uzasadnione, gdyż Majka dotarła aż do turniejowego półfinału. Po drodze do tej fazy rozgrywek obok kilku znacznie starszych zawodników, w pokonanym przez Majkę polu znalazł się również „klubowy kolega” Jacek Borowski. Ostatecznie Majka Majdecka wywalczyła miejsce IV a Jacek Borowski VI. W Opatówku podobnie jak w Stawiszynie startował również Zbigniew Kaczmarek, który zawody zakończył na fazie grupowej zajmując dalsze miejsce w stawce bliski 40 zawodników jednej zawodniczki.

08 09 10

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.