Listopadowe starty Chrobrego

Po gizalskim turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości, zawodnicy i zawodniczki "Chrobrego" Gizałki nie zawiesili rakietek na przysłowiowej ścianie, lecz kontynuowali swoje starty w cyklu wojewódzkich i okręgowych turniejów Grand Prix, jak również toczyli zmagania w IV i V lidze. Jednak zanim w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Gizałkach rozległy się strofy Mazurka Dąbrowskiego, 09 listopada bardzo dobry występ zanotowały w swej sportowej karierze Wiktorii Jankowiak i Adrianny Kwitowskiej w Czempiniu na II Grand Prix Kadetek. Podopieczne Andrzeja Poźniaka przystąpiły do rywalizacji z zerowym dorobkiem punktowym ze względu na absencje w pierwszym turnieju.

W tej sytuacji w pierwszej rundzie zawodów trafiły na czołowe zawodniczki wojewódzkiego rankingu, Wiktoria na Katarzynę Nowak rozstawianą z nr 2 a Ada na Weronikę Trybułę nr 5. Oba pojedynki były niezwykle emocjonujące Wiktoria Jankowiak sprawiła sensacyjną niespodziankę wygrywając z zawodniczką Polonii Śmigiel. Adrianna Kwitowska minimalnie uległa jednak w kolejnym pojedynku zwyciężyła Zuzannę Jasiecką ze Stelli Gniezno. Miejsca 10 Wiktorii i 13 Ady nie są być może rewelacyjne, ale zaprezentowany poziom pozwalał tego dnia być trenerowi dumnym ze swoich podopiecznych. 17 listopada 2019 r. w Objezierzu Majka Majdecka rywalizowała w II Grand Prix Wielkopolski w kategorii juniorek. Ósma lokata jaką wywalczyła zawodniczka "Chrobrego" pozwoliła zachować wysoką pozycję rankingową w województwie. Dzień wcześniej 16 listopada rozegrano I Grand Prix Południowej Wielkopolski w Grabowie nad Prosną. Rywalizowali tam młodzicy i juniorzy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Pod nieobecność Majki Majdeckiej startującej w zawodach wojewódzkich na 2 miejscu podium juniorek stanęła Wiktoria Jankowiak a jej klubowa koleżanka Adrianna Kwitowska wywalczyła III miejsce. W młodszej kategorii czyli młodziczkach, zawodniczki "Chrobrego" znalazły się tuż za podium na IV miejscu sklasyfikowano Klaudię Słupską, na V Dominikę Cieślak, Natalia Kubiak wywalczyła pozycję VIII a Lena Jankowiak miejsce 14. Dodać trzeba, iż w tej kategorii startowała rekordowa liczba 26 zawodniczek jak na warunki Okręgu Południowa Wielkopolska. Ze startujących w Grabowie chłopców Igor Kaczmarek zajął VIII miejsce w kategorii młodzików a Wiktor Borowski i Kamil Majdecki grający w kategorii juniorów zajęli odpowiednio 11 i 12 pozycje.
1 grudnia 2019 r. zawodniczki "Chrobrego" Gizałki miały okazję wystartować na zaproszenie LKS "Tajfun" Ostrów Wielkopolski w turnieju dziewcząt i chłopców z roczników kadet i junior. W kategorii juniorek zwyciężyła Majka Majdecka wygrywając z zawodniczką gospodarzy Darią Laptuta. W kategorii kadetek II miejsce przypadło Adriannie Kwitowskiej, IV miejsce Wiktorii Jankowiak, a V miejsce Klaudii Słupskiej.