Listopadowe starty Chrobrego

Po gizalskim turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości, zawodnicy i zawodniczki "Chrobrego" Gizałki nie zawiesili rakietek na przysłowiowej ścianie, lecz kontynuowali swoje starty w cyklu wojewódzkich i okręgowych turniejów Grand Prix, jak również toczyli zmagania w IV i V lidze. Jednak zanim w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Gizałkach rozległy się strofy Mazurka Dąbrowskiego, 09 listopada bardzo dobry występ zanotowały w swej sportowej karierze Wiktorii Jankowiak i Adrianny Kwitowskiej w Czempiniu na II Grand Prix Kadetek. Podopieczne Andrzeja Poźniaka przystąpiły do rywalizacji z zerowym dorobkiem punktowym ze względu na absencje w pierwszym turnieju.

Czytaj więcej...

W Gizałkach świętowano Niepodległą

W całym kraju coroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości mają  szczególny charakter. Również i w Gizałkach wieloletnia współpraca Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” i Gminnego Centrum Kultury w osobie Pani Jolanty Roszak, owocuje wydarzeniem sportowym nieporównywalnym do żadnego innego. Taką ocenę i opinie wyrazili niemal wszyscy uczestnicy Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Narodowego Święta Niepodległości „Rodzina jak drużyna”, który odbył się w sali sportowej 11 listopada 2019 roku.

Czytaj więcej...

Sportowcy „Chrobrego” Gizałki już w sportowych szrankach

W dniach od 20 - 29 sierpnia 2019 roku w Osiecznej, grupa sześciorga młodych sportowców UKS „Chrobry Gizałki spędzała wakacyjny czas na obozie rekreacyjno – sportowym. Jego współorganizatorami już tradycyjnie obok „Chrobrego” był SKTS Rataje 50 Poznań i UKS „Słowian” Mrowino. Trudów sportowego treningu przygotowującego do nowego sezonu nie bali się znosić: Dominika Cieślak, Klaudia Słupska, Dominika Taczała, Wiktor Borowski, Igor Kaczmarek i Kamil Majdecki.

Czytaj więcej...

„Chrobry” w Poznaniu i w okręgowej lidze

W niedzielę 29 września w Zespole Szkół Integracyjnych nr 50 w Poznaniu rozegrane zostało I Grand Prix Wielkopolski w kategorii żaków i żaczek w tenisie stołowym. Na starcie nie zabrakło reprezentacji „Chrobrego” Gizałki z Leną Jankowiak na czele, która po raz kolejny udowodniła mimo różnych przeciwności losu, swoją przynależność do wojewódzkiej czołówki zawodniczek w tej kategorii wiekowej. Zawodniczka „Chrobrego” zanotowała na swym koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki co pozwoliło Jej zająć VI miejsce i znaleźć się w gronie wyróżnionych uczestniczek tenisowych zmagań.

Czytaj więcej...

Kolejny znaczący sukces Majki Majdeckiej

W Brzegu Dolnym w dniach 15 – 16 czerwca 2019 odbyła się jedna z ostatnich sportowych imprez tenisistów stołowych w sezonie 2018/2019. Już tradycyjnie tą imprezą są Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, w których udział wzięła reprezentantka „Chrobrego” Gizałki Majka Majdecka. Były to bardzo dobre zawody w wykonaniu podopiecznej Andrzeja Poźniaka.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.