Reprezentantki „Chrobrego” na III Grand Prix Wielkopolski

W dniu 18 stycznia w Poznaniu odbyło się III Grand Prix Wielkopolski w kategorii juniorek i juniorów a do rywalizacji przystąpiło 50 zawodników oraz 26 zawodniczek. W gronie dziewcząt barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Gizałki reprezentowała Majka Majdecka. Podopieczna Andrzeja Poźniaka wygrywając dwa kolejne pojedynki awansowała do „czołowej ósemki” zawodów. Niestety na drodze do półfinału stanęła jej Weronika Kaźmierczak reprezentująca barwy MKTS Opalenica.

Czytaj więcej...

Grand Prix Południowej Wielkopolski w Gołuchowie

W dniu 21 grudnia 2019 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gołuchowie, odbyło się II Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii młodzików oraz juniorów. Turniej został zorganizowany przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przy współudziale i bardzo dobrej organizacji Klubu LKS Gołuchów. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba zawodników i zawodniczek, bo w obu kategoriach łącznie do Gołuchowie przyjechało 71 młodych sportowców. W dalszym ciągu nie zawodzą zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Gizałki.

Czytaj więcej...

Listopadowe starty Chrobrego

Po gizalskim turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości, zawodnicy i zawodniczki "Chrobrego" Gizałki nie zawiesili rakietek na przysłowiowej ścianie, lecz kontynuowali swoje starty w cyklu wojewódzkich i okręgowych turniejów Grand Prix, jak również toczyli zmagania w IV i V lidze. Jednak zanim w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Gizałkach rozległy się strofy Mazurka Dąbrowskiego, 09 listopada bardzo dobry występ zanotowały w swej sportowej karierze Wiktorii Jankowiak i Adrianny Kwitowskiej w Czempiniu na II Grand Prix Kadetek. Podopieczne Andrzeja Poźniaka przystąpiły do rywalizacji z zerowym dorobkiem punktowym ze względu na absencje w pierwszym turnieju.

Czytaj więcej...

II Grand Prix w Zdunach

W dniu 7 grudnia 2019 w Zdunach rozegrany został II Turniej o Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategorii żaków i kadetów. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 53 młodych sportowców, wśród których 9 rywalizowało w kategorii żaków, 14 w kategorii żaczek, 20 w kategorii kadetów oraz 10 w kategorii kadetek.

Czytaj więcej...

W Gizałkach świętowano Niepodległą

W całym kraju coroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości mają  szczególny charakter. Również i w Gizałkach wieloletnia współpraca Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” i Gminnego Centrum Kultury w osobie Pani Jolanty Roszak, owocuje wydarzeniem sportowym nieporównywalnym do żadnego innego. Taką ocenę i opinie wyrazili niemal wszyscy uczestnicy Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Narodowego Święta Niepodległości „Rodzina jak drużyna”, który odbył się w sali sportowej 11 listopada 2019 roku.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.