Dziewczęta z Gizałek ponownie najlepsze

Kolejne sukcesy zanotowały zawodniczki "Chrobrego", tym razem w barwach reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gizałkach. W dniach 4-5 grudnia 2019 w Raszkowie odbywały się Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego będące jednocześnie eliminacją do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas tych zawodów ponownie znakomicie zaprezentowały się obie szkolne drużyny dziewcząt, zarówno w kategorii klas VI i młodszych jak i w kategorii klas VII - VIII.

Czytaj więcej...

Waleczni

W dniu 06.11.2019 r w Gizałkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pleszewskiego Szkół w Drużynowym Tenisie Stołowym, w ramach eliminacji Wielkopolskich Igrzysk Dzieci oraz Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespoły przygotowane i prowadzone przez Andrzeja Poźniaka, po raz czwarty z rzędu pokazały „lwi pazur” sięgając po komplet tytułów mistrzowskich w powiecie.

Czytaj więcej...

Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół z udziałem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Gizałkach

W Zielonej Górze-Drzonkowie w dniach 29-31.05.2019 roku, na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Na starcie stanęło 21 najlepszych szkół w kategorii dziewcząt i 18 najlepszych szkół w kraju w kategorii chłopców. Dwa dni zmagań, setki rozegranych meczów, emocje i zagrania na najwyższym poziomie to wydarzenie, w którym swoją obecność zaznaczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach w składzie: Majka Majdecka i Ewa Mazurek.

Czytaj więcej...

Przełajowe bieganie dla „Niepodległej”

Tradycyjnie już w Tomicach w lasku przy Szkole Podstawowej im. Obrońców Tobruku , młodzież  szkolna czciła Narodowe Święto Niepodległości  sportową rywalizacją na trasach biegów przełajowych. Liczna reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach, 05 listopada 2019 roku, zaznaczyła swój udział w tym wydarzeniu  nie tylko liczbą uczestników ale również okazałym dorobkiem medalowym. W kategorii dziewcząt z klas I-III całe podium przypadło w udziale reprezentantom Gizałek a medale odebrały: złoto Lena Bińczyk, srebro Edyta Skitek, brąz Dominika Taczała.

Czytaj więcej...

Czwórbojowe zmagania

W dniu 6 maja 2019 roku  na szkolnym boisku „Orlik” w Gizałkach rozegrano gminne zawody lekkoatletyczne mające na celu wyłonienie najlepszych  drużyn „królowej sportu” na mistrzostwa powiatu w czwórboju lekkoatletycznym. Zawody przebiegały pod dyktando uczniów Szkoły Podstawowej w Gizałkach, wśród których najlepsze wyniki nagradzane medalami osiągali,  wśród chłopców  Dawid Juchacz oraz Igor Grzegorek a wśród dziewcząt Oliwia Pakulska i Klaudia Słupska. Już 10 maja na Stadionie Miejskim w Pleszewie czwórbojowa drużyna  dziewcząt w składzie Oliwia Pakulska, Klaudia Słupska Natalia Migacz, Natalia Herka i Wiktoria Mańka, oraz  chłopców   w składzie Dawid Juchacz, Igor Grzegorek, Igor Ignaszak, Filip Szczepaniak, Filip Skitek i Wiktor Rojewski, wystąpili w mistrzostwach szkół powiatu pleszewskiego.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.