Gimnazjalny Turniej Piłki Plażowej

   9 czerwca 2017 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Gizałkach został rozegrany Gimnazjalny Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców. Patronat nad zawodami objął UKS „GIZAŁKI”. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn. Turniej rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej

   W sobotę 10 czerwca 2017 r. na sali sportowej Zespołu Szkół w Gizałkach rozegrano Turniej Piłki Nożnej dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gizałkach oraz ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Tobruku w Tomicach (6 drużyn, 34 chłopców).Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” w II grupach.

Czytaj więcej...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

   W sobotę 3 grudnia 2016 r. na sali sportowej Zespołu Szkół w Gizałkach rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej.
W rozgrywkach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gizałkach oraz ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Tobruku w Tomicach (6 drużyn, 32 chłopców).Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” w II grupach.

Czytaj więcej...

LIGA W GIZAŁKACH PO RAZ 14

   44 chłopców z terenu gminy Gizałki, reprezentujących sześć drużyn, rywalizowało w piątkowe popołudnia w Szkolnej Lidze Halowej Piłki Nożnej. Rozgrywki rozpoczęły się 4 listopada 2016r. a zakończyły 9 grudnia . W sumie rozegrano 15 meczów. Zwyciężyła drużyna „AVENGERS” w składzie: Jakub Frątczak, Tobiasz Dutkiewicz, Patryk Frątczak, Kamil Czopik, Bartosz Frątczak.

Czytaj więcej...

Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa „UKS Gizałki”

   W dniach 12-14 września 2016 r. na „ORLIKU” w Gizałkach został rozegrany po raz kolejny Gimnazjalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa „UKS Gizałki”. W rozgrywkach wzięła udział młodzież z Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach (5 drużyn, 49 chłopców). Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” w II grupach.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.