Półfinał Wojewódzki Ligii Lekkoatletycznej WIMS – Ostrów Wielkopolski

   18 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się zawody lekkoatletyczne „Szkolna Liga Lekkoatletyczna” w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
   Drużyna z Gizałek wypadła najlepiej z powiatu pleszewskiego zdobywając 1015 punktów w klasyfikacji drużynowej dziewcząt.
Najlepiej zaprezentowały się Karolina Olejniczak, która zajęła 2 miejsce w biegu na 100 m i Julia Pawlaczyk 2 miejsce w pchnięciu kulą.

Czytaj więcej...

Wojewódzka Gimnazjada w kolorze srebra

 

W poniedziałek 19 grudnia 2016 roku, w dalekim Krzyżu Wielkopolskim odbył się Finał Wojewódzkiej "Gimnazjady" rozgrywanej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Zagrały w nim uczennice Gimnazjum w Gizałkach Majka Majdecka i Ewa Mazurek, a ponieważ od wielu lat ich zmagania na najwyższym szczeblu wojewódzkim wiążą się z wysokim sportowym poziomem, to też i tym razem sięgnęły po medal.

Czytaj więcej...

KOLEJNY SUKCES GIZALSKIEGO TENISA

W dniu 08 i 09 listopada 2016 roku w Wierzbnie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Rejonu Kaliskiego Gimnazjów w tenisie stołowym. Zawody te były jednocześnie eliminacją do Finału Wielkopolskiej Gimnazjady. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta a na starcie stanęło 11 drużyn, w tym Majka Majdecka i Ewa Mazurek reprezentujące barwy Gimnazjum im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gizałkach. Podopieczne Andrzeja Poźniaka broniły mistrzowskiego tytułu, który w latach 2014/2015 oraz 2015/2016 zdobywały ich starsze koleżanki Dominika Kubiak, Katarzyna Mazurek i Natalia Woźna.

Czytaj więcej...

Halowy Wielomecz Miast

   Świetny występ odnotowała reprezentacja Gminy Gizałki reprezentująca Pleszew w Halowym Wielomeczu Miast i Powiatów w Lekkoatletyce, który odbył się 25 listopada w Kaliszu. Nasza drużyna zajęła zespołowo z dorobkiem 150 punktów drugie miejsce, ustępując Żerkowowi zaledwie o pół punktu.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej i Halowej Piłce Nożnej

    01 Przy pięknej jesiennej pogodzie w rozgrywanych w dniu 27 października 2016 r. na boisku w Gizałkach eliminacjach gminnych Turnieju Piłki Ręcznej. Bardzo dobrze w tych rozgrywkach zaprezentowała się reprezentacja z Gizałek zdobywając pierwsze miejsca.

Czytaj więcej...

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.