ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

06 21 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, miała ona nieco skromniejszą oprawę. Odbyła się bez udziału gości i rodziców.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Malinowska, która powitała wszystkich pierwszaków. Dzieci zaprezentowały swój program słowno- muzyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni pani Wiesławy Jędrzejczak. Następnie złożyły ślubowanie i zostały symbolicznie pasowane na uczniów przez panią Dyrektor. Tym samym dołączyły do społeczności naszej szkoły. Na pamiątkę tego ważnego dnia, każde dziecko otrzymało dyplom i swój pierwszy dokument – legitymację szkolną oraz upominki od Rady Rodziców.
Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

01   02   03

04   05   06

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.