Damian Mistrzem Powiatu

warcaby powiat06    18 lutego 2014 roku w Dobrzycy rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych, będące jednocześnie eliminacją do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tej dyscyplinie. Po eliminacjach szkolnych oraz turnieju gminnym do miasta Dobrzyca wyjechali pod opieką Andrzeja Poźniaka: Sandra Wałęsiak, Klaudia Dyczkowska, Damian Woźniak oraz Igor Michalak.

Znakomicie spisał się przede wszystkim Damian Woźniak, który zdobył tytuł Warcabowego Mistrza Powiatu i z rąk Powiatowego Koordynatora Sportu Bernarda Woźniaka odebrał złoty medal. Na słowa uznania zasługują pozostali podopieczni Andrzeja Poźniaka. Igor Michalak w ścisłym finale zajął miejsce V, Sandra Wałęsiak VI, a znana z lekkoatletycznych sukcesów Klaudia Dyczkowska miejsce 7/8.