Dzień Babci i Dziadka

01 21 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyli babcie i dziadkowie uczniów klas I-III oraz władze gminy w osobach: Pan Wójt Robert Łoza, pan Roman Rojewski – Przewodniczący Rady Gminy a także Ks. Arkadiusz Pryka i Pani Monika Kupczyk – Przewodnicząca Rady Rodziców. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor Małgorzata Malinowska, która gorąco powitała wszystkich uczestników uroczystości.
Uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu pt. „Królowa Śniegu”, na zakończenie którego wręczyli swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.
Program artystyczny przygotowały nauczycielki nauczania wczesnoszkolnego: Pani Ewa Kaźmierczak, Pani Dorota Herka i Pani Wiesława Jędrzejczak.

02   03   04

05   06   07

08   09   10

11   14   15

16   17   18

19   20   22

24   26   27

28   29   32

30   33   34

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.