CIESZYMY SIĘ Z SUKCESU NASZYCH UCZNIÓW

       I edycja Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach odnieśli sukces w projekcie „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020 w podprojekcie „Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty”. W przedsięwzięciu brało udział 24 uczniów i dwoje opiekunów: p. Ewa Woźniak i p. Dariusz Lis oraz p. Marzena Kaźmierska jako specjalista do spraw wdrażania rozwiązań IT. Dzięki udziałowi w projekcie szkoła wzbogaciła się o sieć Wi – Fi w całej szkole, 24 tablety, laptop, stację meteorologiczną oraz Sensedisc (urządzenie służące do pomiarów parametrów środowiska przyrodniczego).


  Gala Finałowa I edycji Projektu odbyła się 8.10.2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały na nią zaproszone najlepsze zespoły uczniowskie ze 170 szkół zakwalifikowanych do Projektu w roku szkolnym 2018/2019.
Zespoły uczniowskie miały do wyboru 1 z 5 podprojektów edukacyjnych.
Wśród trzech wyróżnionych przez opiekunów naukowych oraz recenzentów projektów był podprojekt zespołu naszej szkoły, który pracował pod kierunkiem p. Ewy Woźniak.
   Nagrodami dla uczniów i opiekuna grupy są czytniki E-BOOK.
   Organizatorem Gali były Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu - realizatorzy Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020"

02    03

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.