Święto Patrona Szkoły i wręczenie sztandaru

   16 października 2018 r. w dniu Święta Patrona Szkoły odbyła się uroczystość wręczenia sztandaru Szkole Podstawowej im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach. Pierwsza część uroczystości miała miejsce w Kościele Parafialnym w Szymanowicach, gdzie ksiądz proboszcz poświęcił sztandar a fundatorzy wbili symboliczne gwoździe w drzewce sztandaru. Uroczysta akademia odbyła się już w gmachu Szkoły Podstawowej w Gizałkach, gdzie młodzież szkolna przedstawiła montaż słowno - muzyczny pośięcony Janowi Pawłowi II.

   W tym samym dniu, po zakończeniu uroczystości wręczenia sztandaru, miała także miejsce druga uroczystość - wkopanie kamienia węgielnego pod budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Gizałkach. Akt erekcyjny został podpisany przez władze gminn, powiatowe, przedstawiciela sejmiku wojewódzkiego, dyrektora szkoły i wykonawcę budowy. Został umieszczony w metalowej tubie i wkopany na miejscu budowy.

   Relację z obu uroczystości można oglądać w galerii szkoły.

Używamy cookies i innych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli nie akceptujesz naszych plików, powinieneś niezwłocznie opuścić tą stronę internetową..

  Przeczytałem i akceptuje cookies z tej strony internetowej.